Certifikat KUD Punat 2014

“Ne znamo jeste li znali, ali koncert povodom 40 godina osnutka, KUD “Punat” pratili su i predstavnici Hrvatskog društva folklornih koreografa i voditelja, kako bi ocijenili može li se našem KUD-u dodijeliti certifikat vrsnoće za scensku prezentaciju hrvatske folklorne umjetnosti.
Danas s izrazitim zadovoljstvom i ponosom možemo službeno objaviti, kako je KUD-u “Punat” taj certifikat i službeno dodijeljen! KUD “Punat” jedan je, od tri folklorna društva u Hrvatskoj koja posjeduju certifikat vrsnoće za scensku prezentaciju hrvatske folklorne umjetnosti!!
Hvala svim našim članovima i našoj vjernoj publici na prekrasnoj večeri! :)